Videonávody

videonavody

Naši lektoři vám v jednotlivých videonávodech ukážou, jak v programu POHODA vytvořit zkušební firmu Novák s.r.o. se vzorovými daty, popíšou vzhled a funkce otevřené agendy nebo vám představí některé tiskové sestavy dostupné v programu POHODA.

Vytvoření zkušební firmy Vzhled a popis otevřené agendy Představení tiskových sestav
 

Následující videonávody už krok za krokem ukazují a popisují některé činnosti a funkce v programu POHODA. Pracovat podle nich však můžete i v bezplatné variantě POHODA Start. Můžete se například naučit vystavit novou položkovou či bezpoložkovou fakturu nebo přidat více dodacích adres ke kontaktu ve svém adresáři.

 

Videokurz POHODA pro začátečníky Jak vystavit položkovou fakturu? Jak založit novou bezpoložkovou vydanou fakturu? Jak pracovat se zálohovými fakturami v účetnictví? Jak založit přijatou objednávku? Jak zadat více dodacích adres ke kontaktu v adresáři?
 

Když vaše firma vyroste

Vaše firma se rozrostla a bezplatná verze POHODA Start už vám zkrátka nestačí? Potřebujete využívat daleko více funkcí a možností? Chcete účetní program se vším všudy? Podívejte se na nabídku jednotlivých variant ekonomického systému POHODA a vyberte si tu, která nejvíce splňuje vaše požadavky a potřeby. 

Pokud upřednostňujete osobní jednání a chcete s námi probrat své požadavky, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné řady a varianty programu POHODA.

Kontaktujte nás

volejte zdarma: 800 178 278