Profesionálně

rychle

Vzhled faktur a jejich správnost má místo vás na starosti POHODA Start. Zapomeňte proto na tvorbu faktur pomocí tabulek nebo textových editorů.

Svoji podnikatelskou image, tedy to, jak se prezentujete svým zákazníkům, a jak oni zase vnímají vás, můžete podpořit mnoha způsoby. Významnou roli tu hraje i vzhled, jednotnost a bezchybnost vyhotovených dokladů. POHODA Start většinu této práce udělá za vás. Údaje do dokladů doplní automaticky a vždy na správné místo.

Do programu POHODA Start můžete vložit obrázek s logem své firmy, které se následně vytiskne na každé vaší vystavené faktuře. Vaši obchodní partneři si vás i díky logu snáz zapamatují.

Vystavení faktury

POHODA Start

Stáhnout

Faktury jak z rukou profesionála. Přehledné a srozumitelné. Podpořte svoji podnikatelskou image. I vzhled dokladů hraje roli.

Když vaše firma vyroste

Vaše firma se rozrostla a bezplatná verze POHODA Start už vám zkrátka nestačí? Potřebujete využívat daleko více funkcí a možností? Chcete účetní program se vším všudy? Podívejte se na nabídku jednotlivých variant ekonomického systému POHODA a vyberte si tu, která nejvíce splňuje vaše požadavky a potřeby. 

Pokud upřednostňujete osobní jednání a chcete s námi probrat své požadavky, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné řady a varianty programu POHODA.

Kontaktujte nás

volejte zdarma: 800 178 278