Během minuty

rychle

POHODA Start má intuitivní ovládání a řadu automatických funkcí, které vám výrazně zrychlí a usnadní veškerou práci.

Tohoto pohodlí můžete v programu POHODA Start každodenně využívat. A nejen při vystavování faktur.

Novou fakturu vystavíte doslova na několik kliknutí myší. Většina polí a údajů se totiž vyplňuje automaticky. Práci si můžete ještě více zjednodušit a urychlit, když budete využívat užitečné pomocníky, jakými jsou například šablony nejčastěji používaných faktur.

Agenda, ve které vystavujete faktury, spolupracuje s adresářem. Máte-li v něm své odběratele zapsané, vyhnete se ručnímu a zdlouhavému zadávání údajů do jednotlivých faktur.

Vystavení faktury

POHODA Start

Stáhnout

V programu POHODA Start vystavíte fakturu doslova na pár kliknutí. Je to rychlé a intuitivní. Zdlouhavé ruční zápisy můžete přenechat jiným.

Když vaše firma vyroste

Vaše firma se rozrostla a bezplatná verze POHODA Start už vám zkrátka nestačí? Potřebujete využívat daleko více funkcí a možností? Chcete účetní program se vším všudy? Podívejte se na nabídku jednotlivých variant ekonomického systému POHODA a vyberte si tu, která nejvíce splňuje vaše požadavky a potřeby. 

Pokud upřednostňujete osobní jednání a chcete s námi probrat své požadavky, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné řady a varianty programu POHODA.

Kontaktujte nás

volejte zdarma: 800 178 278