Kdykoliv

rychle

Při vystavování faktur v programu POHODA Start nepotřebujete připojení k internetu. Pracovat s programem můžete kdykoliv. Kdykoliv máte také k dispozici všechny své doklady.

POHODA Start umí pracovat v režimu offline. Nejste tedy nijak závislí na dostupnosti a stabilitě internetového připojení. Vystavovat faktury tak můžete, kdykoliv a kdekoliv máte po ruce svůj počítač.

Až si program POHODA Start stáhnete do svého počítače, budete připojení k internetu potřebovat, jen když budete chtít využít nějakou specifickou funkci, např.:

... odeslat fakturu e-mailem

... ověřit IČ obchodního partnera v systému ARES

... poslat do banky příkaz úhradě nebo naopak z banky načíst výpis z účtu

Jak nastavit homebanking?

POHODA Start

Stáhnout

S programem POHODA Start můžete pracovat prakticky kdykoliv.
Nemusíte spoléhat na dostupnost internetového připojení.

Když vaše firma vyroste

Vaše firma se rozrostla a bezplatná verze POHODA Start už vám zkrátka nestačí? Potřebujete využívat daleko více funkcí a možností? Chcete účetní program se vším všudy? Podívejte se na nabídku jednotlivých variant ekonomického systému POHODA a vyberte si tu, která nejvíce splňuje vaše požadavky a potřeby. 

Pokud upřednostňujete osobní jednání a chcete s námi probrat své požadavky, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné řady a varianty programu POHODA.

Kontaktujte nás

volejte zdarma: 800 178 278